Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Projektinė veikla

Vykdyti projektai:

SVEIKATA VISUS METUS

Sveikata – brangiausias turtas, unikali vertybė, gamtos dovanota žmogui. Sveikas vaikas – tai aktyvus, linksmas, geranoriškai nusiteikęs. Vienas iš prioritetinių mūsų darželio tikslų –  sveikatos stiprinimas, skatinant fizinį aktyvumą, puoselėjant sveikos mitybos ir gyvensenos principus.

Šiemet įstaiga įsijungė į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamą respublikinį projektą „Sveikata visus metus 2021“, kurio tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Vykdymo komandoje dalyvauja ne tik pedagogai, vaikai, bet ir sveikatos specialistas, virtuvės darbuotojai, auklėtojų padėjėjai.

Nesvarbu, kad lauke tikra žiema, projekto vykdytojai vasario 5 d. lauke organizavo sportinę pramogą, vaikai: lenktyniavo estafetėse, sniego „lietaus“, taikinių, gražiausio „Sniego angelo“, čiuožimo ir ridenimosi nuo kalniuko varžybose.

Sėkmingas startas kviečia laukti kitų sveikatinimo renginių.
 

_____________________________________________________________________________________

SVEIKATOS ŠTURMAS

Minėdami Nacionalinės sveikatos stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį, organizavome sporto renginį „Sveikatos šturmas“ lopšelyje darželyje „Žvaigždutė“, 2023 m. gegužės 11 d., įstaigos aikštyne. Vedėjai nurodė estafečių ir žaidimų taisykles. Po signalo grupės keitėsi aikštelėmis, varžėsi naujose rungtyse. Įdomiausia buvo krepšinio zona, kur pirmame ture žaidė vaikai su tėvais, o antrame-tėveliai su tėveliais. Daug džiugių emocijų ir sportinio azarto vaikai patyrė žaisdami futbolą ir krepšinį kartu su tėvais, dalyvaudami įvairiose sportinėse estafetėse.

Projekto tikslas 

Atliepti ugdytinių lūkesčius, skatinti jų domėjimąsi sveikatos saugojimu ir stiprinimu, pagerbti bendruomenės narius.

Projekto komanda                  Partneriai

Žydronė Aleničevienė,  
Daiva Bačiulienė,
Rasa Stasytienė.
 

Šilutės visuomenės sveikatos biuras;                  „Šarūno reklama“,                                           Batutai „Juhuu“.

_____________________________________________________________________________________

 Moliūgų-žibintų festivalis „Mes už šviesą“

 

_____________________________________________________________________________________

 JUDUMO SAVAITĖ 2023 M.

Projekto tikslas 

Kiekvienais metais rugsėjo pabaigoje minima tarptautinė Europos Judumo savaitė. Fizinio aktyvumo nauda mokiniams yra visapusiška: ji daro teigiamą poveikį įvairių ligų prevencijai, sveikatos vertinimui, jų kognityvinėms funkcijoms, padidina savivertę, kontroliuoja nerimo ir streso lygį, normalizuoja psichologinę būklę ir neabejotinai tai turi įtakos fizinio pajėgumo lygiui.

Projekto organizatoriai 

2023 m. rugsėjo 18-22 d. Šilutės lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko Europos judumo savaitė. Visuomenės sveikatos specialistė Deimantė Stankutė ir socialinė pedagogė Rasa Stasytienė kartu su ugdytiniais atliko masinę mankštą, žaismingai atliko linksmąsias estafetes ir jogą. 

                    
       

_____________________________________________________________________________________

PARODA „GIMTADIENIO ATVIRUKAS“

Gražaus 50-ies metų jubiliejaus proga, darželio meninė kūrybinė grupė, organizavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodą „Gimtadienio atvirukas“. Džiaugiamės sulaukę sveikinimų  ne tik iš mūsų rajono kolegų, bet ir iš Klaipėdos, Radviliškio, Vilkaviškio rajonų ikimokyklinių įstaigų

Parodos tikslas 

Lavinti ugdytinių visuomeninę ir meninę kompetencijas, plėtoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybines galias, įtraukti tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą.

Parodos uždaviniai

  • skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų šeimos narių, pedagogų saviraišką, kūrybiškumą, išradingumą, įgyvendinant kūrybinio darbelio idėją;                           
  • plėtoti meninę veiklą, kūrybiškumą bei įvairių meno priemonių, technikų patirtį; 
  • aktyvinti kūrybinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų.         

Parodos organizatoriai 

Parodą rengia ir organizuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Jakienė, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos: Jovita Kmitienė, Ramunė Šmitienė, Inesa Matevičienė, Rasa Stragauskienė. 

       
     

_____________________________________________________________________________________

REPUBLIKINIS MENINĖS RAIŠKOS FESTIVALIS „AUGU AŠ SU DAINELE...“

Tikslas 

Siekti mokytojų ir vaikų kūrybinės raiškos galimybių plėtotės, skatinant kultūrinių, edukacinių bei emocinių kompetencijų tobulinimą.

Uždaviniai

  • Inicijuoti muzikos mokytojų bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų kolektyvus augti su dainele bei dalintis dainavimo džiaugsmu su kitais;
  • skatinti meninės raiškos, kūrybiškumo tobulinimą, dainuojant gyvai, suteikiant džiaugsmo vaikams;
  • sudaryti sąlygas muzikos mokytojų bendradarbiavimui, patirties sklaidai.

 Informacija atnaujinta 2024-01-16