Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Sveikatiada

Šilutės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ ir šiais mokslo metais dalyvauja „Sveikatiadoje“ bei prisideda prie šio projekto organizuojamų iniciatyvų. Šiuo projektu siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokymo įstaigų bendruomenėse. Tikslas-jaunajai kartai suteikti praktinių žinių, kad vaikai ateityje neturėtų sveikatos problemų ir gebėtų atlikti informuotus sprendimus sveikos gyvensenos klausimais.

Visą rudenį galima prisidėti prie „Sveikatiados“ pietų lėkštės“ iniciatyvos. Šis konkursas išskirtinis tuo, kad konkurso metu vaikų sukurtus pietų patiekalus bus siūloma įtraukti į ugdymo įstaigų valgiaraščius. Juk visada mieliau valgyti patiekalus, kuriuos patys pasiūlėme ar pasigaminome. Dėl didelio susidomėjimo ir dalyvių aktyvumo konkursas „Sveikatiados“ pietų lėkštė“ yra pratęsiamas iki 2024 m. sausio 15 d.

Jei ir Jūsų vaikas turi savo mėgstamiausią patiekalą pasidalinkite juo ir už šio projekto sklaidą atsakingos mokytojos nusiųs jį „Sveikatiados“ organizatoriams. Ačiū už bendradarbiavimą.

 

„Sveikatiados“ projekto narės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Stragauskienė, Rita Adamonienė irpriešmokyklinio ugdymo mokytoja Indrė Diksienė

 Informacija atnaujinta 2023-11-16
« Atgal