Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Informacija darbuotojams ir tėvams „žinokime daugiau“

Švietimo ir ugdymo mokykloms

 

Karo Ukrainoje ir kitų geopolitinių iššūkių kontekste visuomenėje atsirado poreikis žinoti daugiau ne tik apie išgyvenamumą, bet ir suvokti, koks kiekvieno piliečio vaidmuo valstybės gynyboje.

LR mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM, siekdamas sustiprinti Lietuvos gyventojų žinias ir kurti išorės grėsmėms atsparią visuomenę, parengė informacinę-edukacinę platformą „Mobilizacijos mokykla“.

„Mobilizacijos mokykla“ – tai kompleksiniai 1 val. trukmės mokymai, kuriuose informacija pateikta paprastai ir aiškiai. Čia galima įgyti žinių apie pasirengimą mobilizacijai, pilietinį pasipriešinimą ir priimančios šalies paramą. Šios trys temos pateikiamos todėl, kad piliečiams reikia žinoti ne tik apie tai, kaip išgyventi karo atveju, bet ir apie tai, kaip funkcionuoja valstybė, ištikus dienai „X“, kokį veiksmą prisiimti gali kiekvienas pilietis. Mokymai yra įgarsinti, vizualizuoti, užduotys pateikiamos lengva žaidybine-kūrybine forma. Pabaigus kursus ir pasitikrinus žinias, sugeneruojamas elektroninis sertifikatas.

Ši informacija suderinta su Savivaldybės meru, todėl prašome kiekvieno vadovo organizuoti informacinės-edukacinės platformos „Mobilizacijos mokykla“ peržiūrą visai mokyklos bendruomenei. Tai galite padaryti persiųsdami nuorodą mokytojams, kurie klasėse peržiūrės kartu su mokiniais arba Jūsų pačių pasirinktu būdu.

 

Kviečiame apsilankyti www.MobilizacijosMokykla.lt ir mobilizuoti savo žinias!

                                                                              

 

Parengė Jūratė Bandzienė,

Vyriausioji specialistė, atsakinga už mobilizaciją ir korupcijai atsparios aplinkos kūrimą

 Informacija atnaujinta 2023-10-25
« Atgal