Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Sveikatos šturmas

Minėdami Nacionalinės sveikatos stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį, organizavome sporto renginį „Sveikatos šturmas“ lopšelyje darželyje „Žvaigždutė“, 2023 m. gegužės 11 d., įstaigos aikštyne. Renginio įžangoje, maršui skambant, sukviesti dalyviai sušoko bendruomenės šokį ,,Tiki tiki“. Teritorija buvo suskirstyta į 13 zonų: „Greitieji boružiukai“, „Meškučiai Rudnosiukai“, „Atrakink labirintą“, „Oro balione“, „Skraidantys lankai“, „Parašiutas“, „Kamuoliukų šokis“, „Varom už „Žvaigždutę“, „Taiklioji ranka“, „Piratų treniruotės“, „Vikriosios kojos“, „Juhuu batutų žaidimai“. Vedėjai nurodė estafečių ir žaidimų taisykles. Po signalo grupės keitėsi aikštelėmis, varžėsi naujose rungtyse. Įdomiausia buvo krepšinio zona, kur pirmame ture žaidė vaikai su tėvais, o antrame-tėveliai su tėveliais.Daug džiugių emocijų ir sportinio azarto vaikai patyrė žaisdami futbolą ir krepšinį kartu su tėvais, dalyvaudami įvairiose sportinėse estafetėse.

Renginio pabaigoje pagerbti ir  prizais apdovanoti sveikatą puoselėjantys tėvai ir ugdytiniai. Išskirtinis dėmesys, ovacijos teko renginio ambasadoriams Kęstučiui Mačijauskui ir Dariui Igariui.

Renginio siekiai - atliepti ugdytinių lūkesčius, skatinti jų domėjimąsi sveikatos sdaugojimu ir stiprinimu , pagerbti bendruomenės narius - įgyvendinti su kaupu. 

Dėkingi Šilutės lopšelio-darželio "Žvaigždutė" bendruomenės nariams dalyvavusiems šventėje ir partneriams: Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, „Šarūno reklamai“, batutams „Juhuu“.

Pagarbiai renginio organizatorės Rasa Stasytienė, Daiva Bačiulienė ir Žydronė Aleničevienė. Informacija atnaujinta 2023-05-15
« Atgal