Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Be patyčių

,,SKLEISKIME GERŲ EMOCIJŲ VIRUSĄ!!!”

 

      Kovas - „SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ“.  Visą mėnesį buvo  vykdomos veiklos, skirtos stabdyti patyčias ir kitokį žeminantį elgesį, sutelkiant vaikų ir suaugusių dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir sprendimo būdus. Siekėme ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią patyčioms, gerinti bendrą emocinę vaikų savijautą, skatinti pagarbius, draugiškus vaikų santykius.

    IU priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai gvildeno draugystės, tolerancijos, bendravimo temas, klausėsi pasakų, kūrė draugams apyrankes, juos piešė, gamino draugystės aitvarus, sportavo ir t.t. Buvo pakartoti mandagumo žodeliai, emocijos. Pūtė ,,pykčio balionus ir maišelius“, atkreipdami dėmesį, kas darosi su jais pačiais, kai būna pikti ir kas įvyksta, kai pyktis pratrūksta.

          Veiklų metu, vaikai daug sužinojo apie patyčias, tolerancijos, draugystės svarbą, įgijo pozityvių bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimų, santykiai tapo draugiškesni, dažniau tenka girdėti susitarimo, atsiprašymo, supratingumo žodžių.

 

Socialinė pedagogė Rasa StasytienėInformacija atnaujinta 2023-04-07
« Atgal