Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Informacija dėl lankymo nuo rugsėjo 1-ios

Mieli tėveliai,

Dėl didėjančių respublikoje ir rajone COVID-19 susirgimų atvejų, įstaigoje griežtinama tvarka. Pirmos dienelės bus sunkesnės tiek Jums, Jūsų vaikučiams, tiek ir įstaigos darbuotojams, tačiau siekiant visų mūsų saugumo, kviečiame nuoširdžiam atviram bendradarbiavimui.

Informuojame, kad vadovaujantis respublikoje galiojančiais teisės aktais, ribojame žmonių srautus įstaigoje. Vaikų rugsėjo 1-ios šventės vyks tik grupėse. Priešmokyklinio amžiaus vaikams, kiekvienai grupei atskiru laiku, salėje. Tėveliai šventėse dalyvauti negalės.

Nuo rugsėjo 1-os dienos į įstaigą darželio (3-7 metų vaikų) tėveliai nebus įleidžiami. Vaikus pasitiks grupės darbuotojai prie grupių  įėjimo Jums informavus.

Lopšelio (1-3 metų) vaikus vienas iš tėvų galės palydėti į drabužinę. Vienu metu patalpoje negali būti daugiau 3 suaugusių asmenų, privaloma dėvėti nosį burną dengiančias apsaugines kaukes, dezinfekuoti prie įėjimo rankas.

 

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomasi tokios tvarkos:

1. Asmenys,   atlydintys   vaikus į darželį ir pasiimantys iš jo,  privalo   dėvėti   nosį  ir burną dengiančias apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo, kosėjimo čiaudėjimo etiketo, rankų higienos.

2. Atėjus skambinti savo grupės auklėtojai. Per 1-ąjį įėjimą (prie direktorės) veda 5, 7, 10 grupės; 2-ąjį įėjimą (vidurinė laiptinė) – 6,8  grupės 3-iąjį įėjimą (prie virtuvės) – 4,9,11 ir trys lopšelio grupės per savo įėjimus. Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugiaus atstumo. Vaikus lydintiems asmenims į įstaigos patalpas įeiti draudžiama.

3. Norint susisiekti su grupių auklėtojomis, reikės skambinti grupių telefonais.

4. Pasiėmimo į namus metu, atėję prie grupės lauko durų tėvai skambina grupės telefonu. Grupėje dirbantys darbuotojai aprengia vaiką, atveda jį prie grupės lauko durų ir atiduoda jį tėvams. Šio proceso metu darbuotojas ir tėvai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukes.

5. Esant tinkamai oro temperatūrai, vaikų išleidimas į namus gali vykti ir lauke. Kiekviena grupė lauke bus tik jai priskirtoje teritorijoje.

 6. Pasiėmę vaiką iš darželio tėveliai su savo vaikais privalo išeiti iš teritorijos. Negalima likti įstaigos teritorijoje, žaisti su teritorijoje esančiais įrenginiais, bendrauti su joje esančiais kitais vaikais.

7. Draudžiama vaikams atsinešti žaislus ar kitas priemones iš namų.

8. Prašome namuose, prieš vedant vaiką į darželį, pamatuoti temperatūrą. Nustačius, kad vaikas karščiuoja, į darželį nevesti.

9. Vaikui sunegalavus įstaigoje, nedelsiant informuosime jo tėvus (globėjus). Jei vaikui pasireiškė užkrečiamųjų ligų požymiai, jis bus izoliuojamas, kol jo tėvai (globėjai) atvyks. Vaikų, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), tėvams (globėjams) bus rekomenduojama konsultuotis Karštąja Koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su vaiko šeimos gydytoju.

10.  Kilus neaiškumams ir kitais rūpimais klausimais kreiptis įstaigos tel. 8441 62163

11. Įeiti į įstaigą galima tik pro pirmąjį įėjimą, dėl svarbių priežasčių susiderinus su įstaigos administracija. Prie įėjimų yra dezinfekcinės priemonės, prašome jomis naudotis. Ateinantys į įstaigą privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines kaukes.Informacija atnaujinta 2021-08-31
« Atgal