Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Sveikata visus metus

„Sveikata visus metus“

Sveikata – brangiausias turtas, unikali vertybė, gamtos dovanota žmogui. Sveikas vaikas – tai aktyvus, linksmas, geranoriškai nusiteikęs. Vienas iš prioritetinių mūsų darželio tikslų –  sveikatos stiprinimas, skatinant fizinį aktyvumą, puoselėjant sveikos mitybos ir gyvensenos principus.

Šiemet įstaiga įsijungė į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamą respublikinį projektą „Sveikata visus metus 2021“, kurio tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Vykdymo komandoje dalyvauja ne tik pedagogai, vaikai, bet ir sveikatos specialistas, virtuvės darbuotojai, auklėtojų padėjėjai.

Nesvarbu, kad lauke tikra žiema, projekto vykdytojai vasario 5 d. lauke organizavo sportinę pramogą, vaikai: lenktyniavo estafetėse, sniego „lietaus“, taikinių, gražiausio „Sniego angelo“, čiuožimo ir ridenimosi nuo kalniuko varžybose.

Sėkmingas startas kviečia laukti kitų sveikatinimo renginių!

 Informacija atnaujinta 2021-02-10
« Atgal