Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

Respublikinis projektas

10 000 žingsnių yra vieni juokai!“

Projektinę veiklą pradėjome kurdami ,,Sveikatiados“ stendą, kurį visus metus atnaujinsime bei publikuosime projektinę medžiagą, vykdytas veiklas bei pasiekimus.

 Spalio mėnesį skatinome savo ugdytinius ilgiau ir aktyviau leisti laiką gryname ore, organizavome ryto mankštas, aktyviuosius žaidimus bei prisijungėme prie projekto organizuojamo konkurso ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai“. 

 Priešmokyklinės grupės vaikai, priėmę ,,Sveikatiados“ iššūkį įveikti 10 000 žingsnių, spalio 21 dieną susiruošė į edukacinę išvyką į Rusnės salą. Būsimųjų keliautojų negąsdino net rudeninių orų permainos, nes laukė smagus pasiruošimas: atsinešti savo prietaisus, kuriais matuos žingsnius, o jų turėjo įvairiausių: telefonų, išmaniųjų laikrodžių, žingsniamačių. Buvo labai svarbu kas nueis daugiausia ir pasieks 10 000 žingsnių ribą ir, žinoma, kelionė autobusu. Puikus oras ir gera nuotaika lydėjo visą kelią, kol žingsniavome nuostabiomis Atmatos, Pakalnės upių pakrantėmis, stebėdami rudenėjančią gamtą, gyvūnus, lankydami žymias miestelio vietas: buvusį Peterso tiltą, paminklą, skirtą Mahatma Ghandžiui ir Hermanui Kallenbachui, uostą, kabantį ,,beždžionių" tiltą, žaidimo aikšteles. Vaikai ne tik priėmė iššūkį, bet ir įveikė užsibrėžtą tikslą bei patyrė smagių akimirkų aktyviai judėdami. Grįžome kupini įspūdžių, pavargę, bet puikios nuotaikos.Informacija atnaujinta 2020-10-29
« Atgal