Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT-99119 Šilutė
Tel. 8 441 62 163
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaiga Meniu

2020-ieji - naujų įdėjų, iššūkių metai

Kiekvieni Šilutės lopšelyje-darželyje Žvaigždutė metai turi išskirtinius siekius. Dažnai tai būna pradėtų darbų tąsa, bet dar dažniau naujų idėjų paieška, jų įgyvendinimas. 2020 metai iššūkių metai. Šie metai Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos paskelbti Mokyklų bendruomenių metai, parengti minėjimo renginių planai, kuriais vadovaujantis kūrėme ir savo metų veiklą. Tačiau šių metų kovo-16 dieną paskelbtas karantinas pakoregavo planus ir teko prisitaikyti prie naujų sąlygų.

Nuotolinis mažylių ugdymas, tai sunki užduotis tėveliams, vaikams, darbuotojams, bet tuo pačiu tai ir nauja patirtis: bendravimas ir bendradarbiavimas su šeimomis tapo dažnesnis, nuoširdesnis, patobulėjo visų kompiuterinis raštingumas. Na ir kas, kad ne viskas pavyko, bet  tęsėsi mokymas ir mokymasis vieni iš kitų. O koks  nuoširdus  tapo  bendruomenės rūpestis sutvarkyti aplinką, juk turėjome laiko, nebuvo vaikų, nors baimės jausmas šiek tiek kuteno širdis.

Pasiskirstėme darbais: administracija ir dalis aptarnaujančio  personalo ėmėsi darbų vidinio darželio kiemo, pagrindiniame kieme darbavosi virtuvės darbuotojai ir kita administracijos dalis, o grupių žaidimo aikšteles gražino mokytojos, atitrūkusios nuo nuotolinio ugdymo, joms talkino padėjėjai. Stalius sukalė daržovėms, gėlėms lysves,  o pedagogai susodino daigus. Ugdytiniai  grįžę po karantino  džiaugėsi turtingu derliumi: rovė ir ragavo cukinijas, arbūzus, morkas, svogūnus ir kt. O tėveliai dėkojo už gražią išpuoselėtą aplinką.

Nors iššūkis bendruomenei buvo sunkus, bet  nėra neįveikiamų darbų, tik reikia labai panorėti. Už tą gražią partnerystę ir susitelkimą puoselėjant įstaigos aplinką esu dėkinga brandžiai Šilutės lopšelio- darželio "Žvaigždutė" BENDRUOMENEI.

Esu nepaprastai dėkinga Šilutės rajono savivaldybės vadovams - merui Vytautui Laurinaičiui, Administracijos direktoriui Virgilijui Pozingiui, Švietimo skyriaus vedėjai Dainorai Butvydienei, kad vasarą vaikai galėjo žaisti saugioje, švarioje aplinkoje, kad naujos, atitinkančios higienos reikalavimus tvoros leido ir darbuotojams būti pedagogais, o ne prižiūrėtojais. Ačiū, kad esame svarbūs ir nepamiršti svarbių darbų virtinėje.

Pagarbiai, direktorė

Stasė Viršilienė

 

    Karantino pradžioje pradėję darželio teritorijoje ruošti gėlynus, galėjome pasidžiaugti sėkminga pabaiga                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Informacija atnaujinta 2020-08-06
« Atgal