Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT - 99119 Šilutė
Tel. (844162163)
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės darželis-lopšelis Žvaigždutė

Paieška

Kimochi - socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo programa

2019-10-29

Šiuolaikiniame pasaulyje vis svarbesnis tampa vaiko gebėjimas suprasti save ir kitus, reguliuoti savo emocijas, susirasti draugų ir kurti sveikus ir tvirtus santykius su bendraamžiais, suaugusiais, priimti sprendimus ir konstruktyviai spręsti keblias situacijas. Šie įgūdžiai yra pagrindas siekiant būti laimingu. Kimochis – tai programa padedanti ugdyti socialines - emocines kompetencijas.

Spalio mėnesį vyko seminaras darželio pedagogėms „Socialinis – emocinis vaikų ugdymas su Kimochis programa“. Lektorė Gintarė Visockė – Vadlugė, daugiau nei 6 metų praktikė dirbanti su ,,Kimochis“ programa ir  daugiau nei treji metai vedanti pedagogų kvalifikacijos kėlimo seminarus įvairiuose Lietuvos miestų Švietimo centruose.

Kimočiai – skirtingus charakterius turinčios lėlytės su minkštomis jausmų pagalvėlėmis, kurie išmokys vaikus suprasti bei valdyti savo emocijas. Tai - Debesėlis, nedrąsus Vikšrelis, valdinga Katė, nuolat nerimaujanti Balandė Meilė ir išdykusi Lipšniakojė.  Šiais žaislais siekiama stiprinti bei ugdyti vaikų savivertę, pasitikėjimą savimi ir emocinį intelektą. Jie padeda vaikams kalbėtis apie jausmus. Vaidindami, žaisdami su Kimočiais vaikai su pedagogėmis linksmai ir patogiai pažins jausmų pasaulį.

                                    

 

« Atgal
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190687627, adresas: V. Kudirkos g. 20, Šilutė, LT–99119, telefonas/faksas: 8 441 62163, el. paštas: info@zvaigzdeta.lt