Biudžetinė įstaiga
V. Kudirkos g. 20, LT - 99119 Šilutė
Tel. (844162163)
El. p. info@zvaigzdeta.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 190687627
Šilutės darželis-lopšelis Žvaigždutė

Paieška

eTwinning projektas

2018-04-23

Džiaugiamės mūsų lopšelio-darželio tarptautinių projektų komandos sėkme. AČIŪ

 Indrei Diksienei, Ritai Adamonienei, Violetai Radionovienei

 

 

 

2018 m. kovo mėnesį mūsų darželis prisjungė prie tarptautinio eTwinning projekto“ Discovering new countries-exchange boxes 2”.   Projekto tikslas: atrasti naujas šalis, plėsti   akiratį susipažįstant su   naujomis Europos šalimis, jų kultūra,   tradicijomis. Siekti, kad vaikai  atrastų bendravimo džiaugsmą,  praktikuotų anglų kalbą. Projekte dalyvauja 6 šalys: Lietuva,   Rumunija, Lenkija, Prancūzija, Ispanija, Italija.

Balandžio pradžioje mus pasiekė pirmieji laiškai. Mokytoja Adriana Tite su vaikais iš Rumunijos atsiuntė laišką su vaikų nuotraukos ir aprašymais apie save. Vaikai nupiešė ir savo šalies vėliavą bei žemėlapį su pažymėtais didžiausiais miestais, kaimyninėmis šalimis. Klasės nuotraukoje suskaičiavome 6 berniukus ir 9 mergaites. Laiške gražiai pateikta informacija apie Rumunijos žymias vietas bei architektūrinius paminklus. Mūsų vaikus sužavėjo nepaprasto grožio pilys bei gamta.

Mūsų priešmokyklinukai susidomėję apžiūrėjo laišką, gautas dovanas ir vis klausinėjo apie Rumuniją, ieškojo jos žemėlapyje, tyrinėjo gaublį. Vaikai pasidalino savo idėjomis, kuo galėtume pradžiuginti naujus draugus, kaip reikėtų pristatyti savo darželį, miestą, šalį. 

Balandžio pradžioje mus pasiekė dar vienas laiškas. Tik ištyrinėję Lietuvos žemėlapį suradome, kur gyvena mūsų nauji draugai – Vilniaus rajone Rudaminos gyvenvietėje.  Rudamina nutolusi 12 km į pietus nuo Vilniaus piečiau Nemėžio, prie Rudaminos upelio. 

Draugai iš  lopšelio-darželio „ Ąžuoliukas“ bei jų vadovė Jolanta Baltakienė atsiuntė mums knygelę „Vėjų miesto pasakos“, nuotraukas, kuriuose atsispindėjo linksmos jų darželio benduomenės švenčių akimirkos, vaikų darbų parodos.  Mūsų lopšelinukai  jau ruošia atsakymą rudaminiečiams.

 

 

 

                                 

 

« Atgal
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190687627, adresas: V. Kudirkos g. 20, Šilutė, LT–99119, telefonas/faksas: 8 441 62163, el. paštas: info@zvaigzdeta.lt